Zeytinlina Restaurant Yalıkavak - Muğla / Bodrum | Bodrum Firmaları burada, Bodrum Emlak, Bodrum Yatçılık, Bodrum Araba Kiralama, Bodrum İnşaat Firmaları
Zeytinlina Restaurant Yalıkavak
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 425 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Zeytinlina
  Fax
  -
  Gsm
  Adres
  Yalıkavak Mahallesi Plaj Caddesi No:64/1
  İl/İlçe
  Muğla / Bodrum
  Semt/Mah.
  Yalıkavak / YALIKAVAK MAHALLESİ
  Mail
  info@zeytinlina.com
  Web Sitesi
  http://zeytinlina.com

  2017 Mayıs ayında kapılarını açan Zeytinlina Restoran, muhteşem denize sıfır manzarasının yanı sıra Mandalina ve Zeytin ağaçlarının bulunduğu geniş bir bahçe içinde yer almakta. 100 kişilik kapasitesi olan restoranımız, kalite ve hijyenden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ana felsefemizdir.

  Mario Solinas Türkiye 2017 Kalite Yarışmasında 2. ödülü ’nün yanı sıra Zeytin Dostu Derneği tarafından altın ve gümüş gibi birçok kalite ödülüne layık görülen Tuvay Zeytinyağları ile yapılan yemeklerimiz ile damak zevkine özen gösteren gurmelere sesleniyoruz.

  Yöresel ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerin yer aldığı restoranımızda organik reçeller ve ödüllü zeytin ürünleri bulunmaktadır. Kara fırın ’da pişen elde yapılan zeytinli ekmeklerimizin yanı sıra yöremize özel böreklerimiz bulunmaktadır.

  Yöresel ve dünya mutfağı en lezzetli örneklerinin bulunduğu menümüzde mantılar, çaykama (yöresel börek) yaprak sarma, çiçek dolması yer almaktadır. Ayrıca; plaj menümüz de misafirlerimize seçkin müzik ve mükemmel servis eşliğinde sunulmaktadır.

  Zeytinlina Restoran, huzur ve doğadan vazgeçemeyenlere hitap etmektedir. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, bu yemyeşil mekânda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirmek isteyenlere sesleniyoruz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll