Kurumsal | Bodrum ilan servisi, Bölgesel Etkinlikler, Bodrumda ücretsiz ilan, Haberler, Oteller, Satılık ve kiralık emlak, Kiralık araç, iş ilanları

KURUMSAL

Bodrumda.com'da ; sıfır ve/veya ikinci el vasıta, emlak, cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, mobilya ve bunlarla ilgili aksesuar, yedek parça gibi bir çok eşya ilanını, çeşitli konularda ders verenler, eleman/iş arayanların ilanlarına ulaşabilir, Ilan sayfasından ilan sahiplerine mesaj atabilir, ve geçici bir süre için tamamen ücretsiz olarak fotoğraflı  ilan verebilirsiniz. Aradığınız hizmete teklif usulü en ucuza temin edebilir, Satışını yaptığınız ürünleri sergileyebilirsiniz.

Neden Bodrumda ? 

Bodrumda.com, spesifik ilan kategorileriyle, web’den ve mobil cihazlar üzerinden ücretsiz ve sınırsız ilan ekleyebileceğiniz bir seri ilan sitesi ve alış-satış topluluğudur. Bodrumda’yu diğer ilan sitelerinden ayıran en büyük özelliği; “hızı”. Sade arayüzü ve hızlı altyapısıyla birkaç dakikada üye olup sınırsız ilan ekleyebileceğiniz Bodrumda.com ile, ürün ve hizmet ilanlarınızı listeyebilirsiniz. Bodrumda.com’un gelişmiş filtreleme sistemiyle, birçok seri ilan sitesinin en büyük problemi olan “gerçek dışı”, “spam” ve “aynı ilanın birden fazla kez” eklenmesi benzeri önemli sorunlar minimize edilmektedir.

Scroll