Bodrum Haberler, Yunan adalarına sefer yapan Türk bayraklı ticari yatların liman çıkışları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca yasaklandı. Bodrum Turizm Haberleri
Yunan adalarına sefer yapan Türk bayraklı ticari yatların liman çıkışları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca yasaklandı.

Yunan adalarına sefer yapan Türk bayraklı ticari yatların liman çıkışları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nca yasaklandı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan Bölge Liman Başkanlıklarına gönderilen yazıda, Türk bayraklı ticari yatların 25 Eylül 2017 tarihinden itibaren liman çıkışlarına izin verilmemesi gerektiği kaydedildi. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan da TRT Haber canlı yayınında yasak kararını doğrulayarak şunları söyledi:

Yolcu gemileri için son tarih 12 Ekim

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nca Bölge Liman Başkanlıklarına gönderilen yazıda, Türk bayraklı ticari yatların 25 Eylül 2017 tarihinden itibaren liman çıkışlarına izin verilmemesi gerektiği kaydedildi. Düzenli sefer yapan yolcu gemilerinin ise 12 Ekim 2017'den itibaren liman çıkışlarına izin verilmeyeceği, vatandaşların mağdur edilmemesi için bilet satışlarının bu tarihten itibaren yapılmaması gerektiği kaydedildi.

319 kez görüntülendi. / 10 ay önce eklendi.

Scroll