Sıkça Sorulan Sorular | Bodrum ilan servisi, Bölgesel Etkinlikler, Bodrumda ücretsiz ilan, Haberler, Oteller, Satılık ve kiralık emlak, Kiralık araç, iş ilanları

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sitemize üyelik çok kolay ve ücretsizdir. Sağ üst köşede bulunan "kayıt olun" linkine tıklayarak, sizden istenen bilgileri doldurarak sitemize üye olabilirsiniz.

Aktivasyon maili SPAM, JUNK veya İSTENMEYEN MAIL klasörlerine gelmiş olabilir. Lütfen bu klasörleri kontrol ediniz ve mail yoksa bizimle iletişime geçiniz.

Eğer şifrenizi unuttuysanız, üye giriş sayfasında bulunan "Şifrenizimi unuttunuz?" linkine tıklayarak, kayıt olurken belirtmiş olduğunuz e-mail adresinizi yazarsanız şifreniz mailinize gönderilecektir.

Evet. Siteye üye girişi yaptıktan sonra, "Profil Yönetimi" menüsü altından "Profil Bilgilerimi" linkine bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet. Siteye üye girişi yaptıktan sonra, "Profil Yönetimi" menüsü altından "Şifre Bilgilerinizi Değiştirmek için tıklayınız" butonunu kullanarak şifrenizi değiştirebilirsiniz. 

Eğer şifrenizi unuttuysanız, üye giriş sayfasında bulunan "Şifrenizimi unuttunuz?" linkine tıklayarak, kayıt olurken belirtmiş olduğunuz e-mail adresinizi yazarsanız şifreniz mailinize gönderilecektir.

Üyeliğinizi iptal etmek için bizimle iletişime geçerek bu istediğinizi bildirebilirsiniz.

Kişisel ücretsiz ilan paketlerimizi kullanabilirsiniz. Firmalar için hazırladığımız ücretli paketlerimiz de mevcuttur.

İlan vermek için ilk önce sitemize üye olmalısınız. Üye olduktan sonra "Panelim" > İlan Yönetimi yolunu kullanarak  ilan yönetim sayfasına ulaşacaksınız. Bu sayfada ilanınıza uyan kategori ve bilgileri doldurduktan sonra ilanınızı gönderebilirsiniz.

İlan Çeşitleri

  • Satış İlanı Ekle
  • Mağaza Yönetimi
  • İhale İlanı Ekle
  • İş İlanı Ekle

 

Evet İlanlarınıza, Sürükle - Bırak Editörümüz ile Çoklu resim ekleyebilirsiniz.

İlanınız site editörlerimiz tarafından incelenip İlan Kurallarına aykırı bir durum yoksa onaylanacaktır.

İlanınız 1 ay süre ile yayında kalacaktır. İlanınızın süresi bittiğinde "Hesabım" menüsü altından ilanınızı uzatabilirsiniz.

Bunun sebebi , Genel ilan Kurallarına uymamanız veya İlan içeriği ile ilgili bir sorundan kaynaklanıyor olabilir . Lütfen İletişime geçin.

İlanınızı "Panelim" > "İlan Yönetimi " alanından güncelleyebilirsiniz. 

İlanınızı "Panelim" > "İlan Yönetimi " alanından silebilirsiniz. 

Pro Paketlerimizden birini satın alarak , İlanlarınızı Vitrinlerde gösterebilirsiniz

Paket Süreniz dolmuş olabilir yada , Vitrin talebrenin çokluğu nedeniyle ilanınız dönüşümlü olarak gösteriliyor olabilir.

İlanınız incelendikten ve onay verildikten sonra yayında olacaktır 

Scroll